Referencie

Výborná spolupráca a kvalitné tlačiarne

Výborná spolupráca a kvalitné tlačiarne

S chránenou dielňou Eurotoner spolupracujeme od roku 2015. Spoľahlivosť, ochota, kvalita. Rýchly a spoľahlivý servis to je čo dostávame. Chcem vyzdvihnúť aj konkrétnu multifunkčnú kopírku, Konica Minolta bizhub C35, za výbornú cenu a hlavne cena toneru, výborný servis k tomu.

Za rok sme šetrili 1612,- €

Za rok sme šetrili 1612,- €

Od júla 2015 nám spoločnosť Eurotoner dodáva atramenty, tonery a kancelárske potreby. Základom našej spolupráce bola cenová ponuka, ktorá nás príjemne prekvapila a preto sme sa rozhodli so spoločnosťou spolupracovať.
V súčasnosti nám Eurotoner dodáva spotrebný materiál pre tlačiarne na všetky pobočky v Slovenskej republike.
Za uplynulý rok sme si uplatnili aj náhradné plnenie, nakoľko ako chránená dielňa, túto službu ponúkajú. Vďaka tomu sme ušetrili až 1612,- €. Čo nám zabezpečilo prevádzku kancelárie.

So službami ako aj s kvalitou produktov, cenami a s rýchlou dodávkou sme veľmi spokojní.

V Nových Zámkoch, dňa: 11.2.2016

Tomáš Málnási

vedúci oddelenia IT
http://thyssenkrupp.sk/

  Kliknite a pozrite si originál referencie.

Dynamický a rýchly tím

Dynamický a rýchly tím

S chránenou dielňou Eurotoner sme začali pracovať začiatkom roku 2016. Ich zamestnanci sú veľmi ochotní, ústretoví, vedia vyriešiť každú požiadavku promptne a k spokojnosti zákazníkov. Dodacia doba tovaru je rýchla. Prístup k zákazníkovi je na profesionálnej úrovni, a preto vrelo odporúčam ich služby.

Alena Švecová

Mzdy a personalistika
http://soporna.sk/

  

Spolupráca s Eurotoner - Chránená dielňa

Spolupráca s Eurotoner - Chránená dielňa

S Chránenou dielňou Eurotoner je doslova radosť spolupracoať. Ich ochotní zamestnanci vedia vyriešiť každú požiadavku veľmi rýchlo a k najlepšej spokojnosti, čo si veľmi ceníme. Disponujú širokým sortimentom kancelárskych potrieb a kancelárskej techniky, väčšina tovaru je skladom, čo zaisťuje rýchle dodávky. Prístup k zákazníkovi je ukážkový, a preto vrelo odporúčam ich služby.

V Čabe, dňa: 8.októbra 2015

Bibiana Oťapková

Assistant to management