Referencie

Výborná spolupráca a kvalitné tlačiarne

Výborná spolupráca a kvalitné tlačiarne

S chránenou dielňou Eurotoner spolupracujeme od roku 2015. Spoľahlivosť, ochota, kvalita. Rýchly a spoľahlivý servis to je čo dostávame. Chcem vyzdvihnúť aj konkrétnu multifunkčnú kopírku, Konica Minolta bizhub C35, za výbornú cenu a hlavne cena toneru, výborný servis k tomu.

Za rok sme šetrili 1612,- €

Za rok sme šetrili 1612,- €

Od júla 2015 nám spoločnosť Eurotoner dodáva atramenty, tonery a kancelárske potreby. Základom našej spolupráce bola cenová ponuka, ktorá nás príjemne prekvapila a preto sme sa rozhodli so spoločnosťou spolupracovať. V súčasnosti nám Eurotoner dodáva spotrebný materiál pre tlačiarne na všetky pobočky v Slovenskej republike.
Dynamický a rýchly tím

Dynamický a rýchly tím

S chránenou dielňou Eurotoner sme začali pracovať začiatkom roku 2016. Ich zamestnanci sú veľmi ochotní, ústretoví, vedia vyriešiť každú požiadavku promptne a k spokojnosti zákazníkov. Dodacia doba tovaru je rýchla. Prístup k zákazníkovi je na profesionálnej úrovni, a preto vrelo odporúčam ich služby.

 

Spolupráca s Eurotoner - Chránená dielňa

Spolupráca s Eurotoner - Chránená dielňa

S Chránenou dielňou Eurotoner je doslova radosť spolupracoať. Ich ochotní zamestnanci vedia vyriešiť každú požiadavku veľmi rýchlo a k najlepšej spokojnosti, čo si veľmi ceníme. Disponujú širokým sortimentom kancelárskych potrieb a kancelárskej techniky, väčšina tovaru je skladom, čo zaisťuje rýchle dodávky. Prístup k zákazníkovi je ukážkový, a preto vrelo odporúčam ich služby.

Kancelárske potreby

Kancelárske potreby

 Pred dvoma rokmi sme hľadali dodávateľa na kancelárske potreby a kancelársku techniku. Rozhodli sme sa osloviť Chránenú dielňu EUROtoner. Prioritou pri výbere dodávateľa bola pre našu spoločnosť rýchlosť dodávky tovaru a služieb.

So spoločnosťou EUROtoner sme spokojní a aj na základe našich skúseností odporúčame ich služby."

Spoločnosť EUROtoner nám poskytuje svoje služby už viac ako 4 roky

Spoločnosť EUROtoner nám poskytuje svoje služby už viac ako 4 roky

Našou prioritou pri výbere vhodného partnera bola spoľahlivosť a rýchlosť. Na zákalde cenovej ponuky od spoločnosti EUROtoner sme sa rozhodli využívať jej služby a môžeme ich len a len odporúčať. Nakoľko ročne vytlačíme viac ako 60 tisíc výtlačkov a naše tlačiarne využívame denne, nemôžeme si dovoliť akékoľvek zlyhanie. Tovar je vždy dostupný a zamestnanci nám vždy vychádzajú v ústrety.

Viac ako štvorročná spolupráca

Viac ako štvorročná spolupráca

Spoločnosťou EUROtoner, s.r.o. sme boli oslovený prostredníctvom e-mailovej ponuky, ktorú nám poslali. Tá nás zaujala, tak sme sa rozhodli vyskúšať spoluprácu. Spolupracujeme už takmer 4 roky. Očakávali sme od spoločnosti pružnosť a flexibilitu a spoľahlivosť. Tieto podmienky splnili a plnia dodnes. Pre nás to v praxi znamená, že keď potrebujeme dodať tovar, je dostupný a dodaný takmer okamžite

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.