Často kladené otázky (FAQ)

Je možné si vyzdvihnúť tovar osobne?

Samozrejme. Tovar si môžete prevziať osobne na adrese spoločnosti Rastislavova 12, Nitra-Lužianky v pracovné dni od 8:00 do 16:30.

Dá sa naplniť akýkoľvek toner?

Dá sa naplniť akýkoľvek toner, ale je otázne či každý pôjde. Avšak pri bežne používateľnom toneri by nemal byť problém s naplnením ani používaním.

Koľkokrát je možné toner naplniť?

Záleží to od daného druhu tonera ale aj od základu a predovšetkým valca a lišty.

Koľko trvá naplnenie tonera?

Samotné naplnenie tonera je rýchlou záležitosťou. Kompletná repasácia však trvá dlhšie, ale závisí to predovšetkým od typu toneru. Niektoré je možné zrenovovať za 5 minút, renovovanie iných zase môže trvať aj hodinu či dokonca hodinu a pol.

Koľko môžem renováciou ušetriť?

V porovnaní s originálnymi tonermi určite ušetríte. Výška úspory závisí od typu tonera a typu tlačiarne.

Dávate na renováciu záruku?

Na všetky renovované tovary dávame záruku.

Sú kazety po renovácii testované?

Všetky kazety, ktoré sú renovované sú testované.

Koľkokrát je možné kazetu renovovať?

Počet renovovaní závisí od typu kazety a od opotrebovania. S kazetou treba zaobchádzať opatrne, hlavne pri vkladaní do tlačiarne. Sú kazety, ktorých životnosť je veľmi krátka, ale sú kazety, ktoré je možné zrenovovať aj 10 – krát.

Ako postupovať pri reklamácii tovaru?

V prípade, že chcete tovar reklamovať treba nám zavolať/napísať e-mail alebo tovar priniesť osobne. Podrobnosti nájdete aj v reklamačnom poriadku.

Ak som vo vašom portfóliu nezohnal tovar, ktorý potrebujem, viete mi ho zohnať?

Tovar, ktorý nemáme momentálne v ponuke vieme zabezpečiť. Stačí nám zavolať alebo napísať.

Odkupujete prázdne tonery?

Prázdne neoriginálne tonery nevykupujeme. Pokiaľ od nás tonery kupujete, prázdne vezmeme a ekologicky ich likvidujeme.Vykupujeme len originálne tonery. Podrobnejšie informácie a podmienky výkupu nájdete v obchodných podmienkach.

Repasujete čierne aj farebné tonery?

Repasujeme aj farebné tonery.

Plníte atramentové kazety?

Tieto v súčasnosti neplníme.

Aká je kapacita tonera alebo atramentovej náplne?

Kapacita tonera alebo atramentovej náplne sa líši od daného typu náplne. Viac sa môžete dozvedieť v článku: "Koľko strán dokážete vytlačiť s atramentovou alebo laserovou náplňou?"

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.