EURO toner pomáha

Aby bol svet okolo nás lepším miestom pre život

Aj spoločnosť EURO toner si uvedomuje, že svet okolo nás nie je vždy ideálny a že medzi nami žijú ľudia a deti, ktorí sa ocitli v zlej životnej alebo zdravotnej situácii. Pre týchto ľudí podanie pomocnej ruky znamená novú nádej v ich životoch a často aj zlepšenie ich situácie. Naša spoločnosť sa snaží poskytovať pomoc viacerými možnosťami, či už finančnými prostriedkami, vecnými darmi alebo príspevkami na rôzne podujatia s celospoločenským významom. V nasledujúcich článkoch si môžete prečítať, ako sa aj my sami snažíme vytvárať svet okolo nás lepším miestom pre život.

Podporili sme občianske združenie Milan Štefánik a benefičný koncert Objatie tónov

benefičný koncert Objatie tónov

V januári 2015 sa v Leviciach uskutočnil 5. ročník benefičného podujatia „Objatie tónov“, ktoré usporiadali Občianske združenie Ostrov z Levíc a Občianske združenie Milan Štefánik v Športovej hale v Leviciach pre klientov z Domovov sociálnych služieb z Nitrianskeho kraja.

Podujatia sa zúčastnilo 597 mentálne a zdravotne postihnutých detí z 27 ústavov a zariadení pre zdravotne postihnutých z Nitrianskeho kraja. Zmysluplné podujatie, ktoré bolo určené hlavne zdravotne postihnutým ľuďom sa stretlo aj s pozitívnym ohlasom verejnosti, čo dokazovala...

čítať viac ...

 


Máme radi hokej

Spoločnosť EUROtoner, s.r.o. sa rozhodla podporiť zimnú sezónu 2015/2016 nášho národného športu - ľadový hokej.

Keď sa povie ľadový hokej, všetci si vybavia na ľade dva tímy hrajúce proti sebe. Niektorí si spomenú aj na dôležitých rozhodcov alebo dokonca rollbu s ľadármi :)

Ale čo sa deje v pozadí? Viete to? Pred, počas ale aj po zápase treba zabezpečiť organizačne mnoho činností. A to má na starosti tím off-ice officials. Práve tento tím sa rozhodla spoločnsoť EUROtoner, s.r.o. podporiť. Bez nich by sa totiž žiaden zápas nemohol uskutočniť.

čítať viac...

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.