EURO toner pomáha

Aby bol svet okolo nás lepším miestom pre život

Aj spoločnosť EURO toner si uvedomuje, že svet okolo nás nie je vždy ideálny a že medzi nami žijú ľudia a deti, ktorí sa ocitli v zlej životnej alebo zdravotnej situácii. Pre týchto ľudí podanie pomocnej ruky znamená novú nádej v ich životoch a často aj zlepšenie ich situácie. Naša spoločnosť sa snaží poskytovať pomoc viacerými možnosťami, či už finančnými prostriedkami, vecnými darmi alebo príspevkami na rôzne podujatia s celospoločenským významom. V nasledujúcich článkoch si môžete prečítať, ako sa aj my sami snažíme vytvárať svet okolo nás lepším miestom pre život.

Podporili sme občianske združenie Milan Štefánik a benefičný koncert Objatie tónov

benefičný koncert Objatie tónov

V januári 2015 sa v Leviciach uskutočnil 5. ročník benefičného podujatia „Objatie tónov“, ktoré usporiadali Občianske združenie Ostrov z Levíc a Občianske združenie Milan Štefánik v Športovej hale v Leviciach pre klientov z Domovov sociálnych služieb z Nitrianskeho kraja.

Podujatia sa zúčastnilo 597 mentálne a zdravotne postihnutých detí z 27 ústavov a zariadení pre zdravotne postihnutých z Nitrianskeho kraja. Zmysluplné podujatie, ktoré bolo určené hlavne zdravotne postihnutým ľuďom sa stretlo aj s pozitívnym ohlasom verejnosti, čo dokazovala...

čítať viac ...

 


Máme radi hokej

Spoločnosť EUROtoner, s.r.o. sa rozhodla podporiť zimnú sezónu 2015/2016 nášho národného športu - ľadový hokej.

Keď sa povie ľadový hokej, všetci si vybavia na ľade dva tímy hrajúce proti sebe. Niektorí si spomenú aj na dôležitých rozhodcov alebo dokonca rollbu s ľadármi :)

Ale čo sa deje v pozadí? Viete to? Pred, počas ale aj po zápase treba zabezpečiť organizačne mnoho činností. A to má na starosti tím off-ice officials. Práve tento tím sa rozhodla spoločnsoť EUROtoner, s.r.o. podporiť. Bez nich by sa totiž žiaden zápas nemohol uskutočniť.

čítať viac...