Tlačiareň štítkov Brother P-touch P950NW

Profesionálna PC tlačiareň štítkov s možnosťou pripojenia cez Ethernet alebo Wi-Fi

Cena s DPH:
511,30 €
Cena bez DPH:
426,08 €
 
Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. čislo:
PTP950NW
Výrobca:
BROTHER
-+

Tlačiareň štítkov Brother P-touch P950NW

Typtlačiareň štítkov

Profesionálna PC tlačiareň štítkov s možnosťou pripojenia cez Ethernet alebo Wi-Fi

Tlač šítkov typu TZe, HSe, FLe

- výška tlače 32 mm
- rozlíšenie 360 dpi
- rýchlosť tlače 60 mm/s
- rozhranie USB a WiFI a LAN (10/100 Base-TX)
- automatický orezávač s funkciou polovičného odstrihu
- softvér pre návrh štítkov pre Windows / Mac OS
- SDK pre vlastné tlačové riešenia
- prepojenie s databázou v Excel, .csv, MSDE/SQL pre jednoduchú skupinovú tlač
- tlač čiarových kódov, 1D a 2D štandardy
- mobilná aplikácia pre tlač zo smartfónov a tabletov s iOS a Android
- voliteľné Bluethtoot rozhranie
- voliteľný dotykový panel s podsvieteným LCD displejom pre použitie bez počítača

Spotrebný materiál
- TZe pásky šírky 3,5 / 6 / 9 / 12 / 18 / 24 / 36 mm
- HSe pásky šírky 5,8 / 8,8 / 11,7 / 17,7 / 23,6 mm
- FLe pásky prednastavený štítok 45 x 21 mm

V balení
- 36 mm páska TZe261 (8m)
- AC adaptér
- USB kábel
- P-touch editor na CD

RP/AP 0,13 €

 

 

Profesionálna tlačiareň štítkov navrhnutá pre akúkoľvek úlohu

S bohatou ponukou farebných kombinácií štítkov až do šírky 36 mm, skoro bezokrajovej tlači a vysokou rýchlosťou / rozlíšením, je PT-P900W ideálnou tlačiarňou pre správu zariadení, archiváciu dokumentov, označovanie majetku a vytváranie štítkov na mieru kedykoľvek a kdekoľvek je to potrebné.

 

 

Drôtové a bezdrôtové pripojenie

Táto kompaktná stolná tlačiareň štítkov môže byť k Vášmu PC alebo Mac-u pripojená cez USB kábel alebo bezdrôtovo k Wi-Fi sieti a zdieľaná medzi viacerými užívateľmi. Alebo môže byť umiestnená na vhodnejšom mieste, ďaleko od Vášho počítača.

 

 

 

Pokročilý nôž odstrihu s funkcia jednoduchého odlepenia štítka

S funkciou poloodstrihu môžete vytlačiť niekoľko štítkov za sebou, ktoré je možné jeden po druhom odlepiť a dodržať tak správne poradie.

 

 

Program pre návrh štítkov na PC alebo Mac-u

PT-P900W používa pre návrh štítkov na platforme Windows a Mac program P-touch Editor. Môže sa pochváliť funkciami ako je priemyslový štandard 1D a 2D čiarových kódov, import log a ďalšej grafiky a možnosť použitia písiem inštalovaných vo Vašom počítači, ktoré sa obvykle nachádzajú v drahých aplikáciách. Pre rýchlu a efektívnu tlač viacerých štítkov za sebou je tu možnosť použiť tabuľku Microsoft Excel® alebo súbor .CSV.

 

 

 

Tlač zo smartfónov a tabletov

Štítky môžete vytvárať okamžite z Vášho telefónu alebo tabletu, bez toho abyste museli zapínať počítač. Aplikácia Brother iPrint&Label Vám umožní bezdrôtové pripojenie k PT-P900W a navrhnutie jednoduchého štítka zo zariadenia s iOS alebo Android-u. Ak potrebujete rýchlo označiť kabeláž alebo zariadenie, použite aplikáciu Brother Cable Label Tool. Štítky je možné nalepiť okolo kábla, na rozvody, rozvodové skrine, servery a ďalšie špeciálne zariadenia.

 

 

 

Tlač štítka ako súčasť Vášho riešenia

Vývojári softwaru a aplikácií môžu použiť rôzne nástroje (development kits) pre zariadenia s Microsoft Windows, iOS a Android a aktivovať tlač štítkov priamo z vlastného programu alebo aplikácie. Toto robí z PT-P900W ideálne zariadenie pre integráciu do rôznych riešení, kde je potrebné vytvárať odolné štítky.

 

 

 

Tlačte kdekoľvek a kedykoľvek je to potrebné

Existujú situácie, pri ktorých nie je možné použiť napájací adaptér, napr. na stavbách alebo keď je potrebné použiť tlačiareň na vozíku. PT-P900W má k dispozícii voliteľnú batériovú základňu na nabíjaciu Li-Ion batériu umožňujúcu tlač kdekoľvek a kedykoľvek je to potrebné.

 

 

 

Lamínované štítky P-touch - testované do extrému

Kazety Brother TZe sú v ponuke v mnohých šírkach a farbách, vrátane špeciálnych kaziet ako napr. silne priľnavé, flexibilné (pre nalepenie okolo kábla alebo vytvorenie vlajočky) a bezpečnostné. Tieto lamínované pásky sú neuveriteľne odolné, sú navrhnuté a testované tak, aby vydržali extrémne teploty, slnečné žiarenie, vlhkosť a zároveň boli odolné voči oteru a pôsobeniu chemikálií.

Brother P-touch P900W

 

EURO toner - kancelárska technika

Čo všetko nájdete v eshope EURO toner ?

Napríklad tonery do tlačiarní HP, originálne tonery Canon, atramentové náplne do tlačiarní EPSON, tonery LEXMARK, alternatívne tonery do tlačiarní SAMSUNG, originálne tonery do tlačiarní KYOCERA, repasované tonery do tlačiarní OKI, tonery Panasonic, tonery do tlačiarní KONICA MINOLTA, náplne do tlačiarní SHARP.

Značky: HP, Canon, EPSON, Lexmark, SAMSUNG, Kyocera, OKI, Panasonic, KONICA MINOLTA

V eshope si môžete kúpiť originálne tonery, alternatívne tonery, repasované tonery do tlačiarní, náhradné originálne atramentové náplne, tlačiarne, farebné laserové tlačiarne, kopírky a multifunkčné zariadenia značiek HP LaserJet PRO, Canon, EPSON, Lexmark, SAMSUNG, Kyocera, OKI, Panasonic, KONICA MINOLTA.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.