Tlačiareň štítkov Brother P-touch P750W

Profesionálna PC Tlačiareň Štítkov

Cena s DPH:
139,44 €
Cena bez DPH:
116,20 €
 
Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. čislo:
PTP750W
Výrobca:
BROTHER
-+

Tlačiareň štítkov Brother P-touch P750W

Typtlačiareň štítkov

Profesionálna PC Tlačiareň Štítkov

Tlač šítkov typu TZe

- rozhranie WiFi a NFC
- tlač z mobilných zariadení (aplikácia Brother iPrint&Label)
- automatický a polovičný odstrih pásky
- napájanie AC adaptér / 6 x AA batérie

Spotrebný materiál
- TZe pásky šírky 3,5 / 6 / 9 / 12 / 18 / 24 mm

V balení
- 24 mm páska TZe251 (4m)
- AC adaptér
- USB kábel

RP/AP 0,13 €

PT-P750W Profesionálna PC Tlačiareň Štítkov

Brother PT-P750W je profesionálna tlačiareň štítkov s možnosťou zapojenia do WiFi siete. Označte si zložky, dokumenty, dátové nosiče, poličky alebo napríklad majetok odolnými štítkami. V prostredí programu pre návrh štítkov Brother P-touch Editor je možné vkladať obrázky, logá, symboly, čiarové kódy alebo napríklad pripojiť databázové programy. Užitočné sú tiež bezplatné aplikácie pre mobilné telefóny a tablety iPrint&Label a Mobile Cable Label Tool, prostredníctvom ktorých sa dá vytvoriť štítok a tlačiť cez WiFi alebo NFC.

Brother P-touch P750W

 

EURO toner - kancelárska technika

Čo všetko nájdete v eshope EURO toner ?

Napríklad tonery do tlačiarní HP, originálne tonery Canon, atramentové náplne do tlačiarní EPSON, tonery LEXMARK, alternatívne tonery do tlačiarní SAMSUNG, originálne tonery do tlačiarní KYOCERA, repasované tonery do tlačiarní OKI, tonery Panasonic, tonery do tlačiarní KONICA MINOLTA, náplne do tlačiarní SHARP.

Značky: HP, Canon, EPSON, Lexmark, SAMSUNG, Kyocera, OKI, Panasonic, KONICA MINOLTA

V eshope si môžete kúpiť originálne tonery, alternatívne tonery, repasované tonery do tlačiarní, náhradné originálne atramentové náplne, tlačiarne, farebné laserové tlačiarne, kopírky a multifunkčné zariadenia značiek HP LaserJet PRO, Canon, EPSON, Lexmark, SAMSUNG, Kyocera, OKI, Panasonic, KONICA MINOLTA.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.