Canon i-SENSYS MF742Cdw

Novinka

Multifunkčná farebná tlačiareň Canon i-SENSYS MF742Cdw bude prínosom pre majiteľov malých a stredných podnikov a posunie ich produktivitu na vyššiu úroveň

Cena s DPH:
418,60 €
Cena bez DPH:
348,83 €
 
Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. čislo:
3101C013
-+

Canon i-SENSYS MF742Cdw

Multifunkčná farebná tlačiareň Canon i-SENSYS MF742Cdw bude prínosom pre majiteľov malých a stredných podnikov a posunie ich produktivitu na vyššiu úroveň

Technické údaje

Vysoké rýchlosti tlače
27 str./min. jednostranne (A4)
Produktivita
Automatická obojstranná tlač
Laser Technology
Intuitívne ovládanie
12,7 cm dotyková obrazovka LCD
Mobilná tlač
Kompatibilná so systémami Android a iOS
Zabezpečenie
Uvoľnenie dokumentov PIN
Maintenance
Knižnica aplikácií
Prispôsobiteľné aplikácie na obrazovke
Elegantný dizajn
Priestorovo úsporné telo v kompaktnom prevedení

EURO toner - kancelárska technika

Čo všetko nájdete v eshope EURO toner ?

Napríklad tonery do tlačiarní HP, originálne tonery Canon, atramentové náplne do tlačiarní EPSON, tonery LEXMARK, alternatívne tonery do tlačiarní SAMSUNG, originálne tonery do tlačiarní KYOCERA, repasované tonery do tlačiarní OKI, tonery Panasonic, tonery do tlačiarní KONICA MINOLTA, náplne do tlačiarní SHARP.

Značky: HP, Canon, EPSON, Lexmark, SAMSUNG, Kyocera, OKI, Panasonic, KONICA MINOLTA

V eshope si môžete kúpiť originálne tonery, alternatívne tonery, repasované tonery do tlačiarní, náhradné originálne atramentové náplne, tlačiarne, farebné laserové tlačiarne, kopírky a multifunkčné zariadenia značiek HP LaserJet PRO, Canon, EPSON, Lexmark, SAMSUNG, Kyocera, OKI, Panasonic, KONICA MINOLTA.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.